Eksamid


Kutsekvalifikatsioonieksamid 2021 

Õppekava nr

Rühm

Eksami korraldaja

Tase

Toimumise
aeg

Kellaaeg

Toimumiskoht/ruum

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

31.05.2021

10:00

C229

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

04.06.2021

9:00

B163

131917

T19/2

Eesti Mööblitootjate Liit

4

31.05.2021

9:00

Võrumaa KHK

130217

PPO20

Eesti Mööblitootjate Liit

3

10.06.2021

9:00

Tartu KHK

131719

K18

Eesti Peakokkade Ühendus

4

02.06.2021

10.00

A122;
A121;
Taru

128017

AK20

Eesti Peakokkade Ühendus

3

02.06.2021

10.00

A122;
A121;
Taru

208059 KA_ Urvaste Eesti Peakokkade Ühendus 2 02.06.2021 10.00 111

201240

VK18

Prolog

4

04.06.21

10.00

229

128037

LGE19

Prolog

5

04.06.21

10

229

151818

MA20

Eesti Ehitusettevõtet liit

4

08.06.21

 

 

136877 SH19tRakvere ESTA 4

01.06.2021

9:00-17:30 AS Rakvere Haigla
136877 SH19tPõltsamaa  ESTA 4 02.06.2021 9:00-17:30  Põltsamaa Kodu
136877 SH19tValga ESTA 4 03.06.2021 9:00-17:30 VKOK ( koolimaja terviseklass)
136877 SH19tKarksi ESTA 4 04.06.2021 9:00-17:30 Valgamaa kutseõppekeskus
215372 STS20 ESTA 4 01.06.2021 9:00-17:30 Valgamaa kutseõppekeskus
215372 STS20TEG ESTA 4

01.06.2021

9:00-17:30 Valgamaa kutseõppekeskus
215372 STS20tViljandi ESTA 4 31.05.2021 9:00-17:30 Viljandi Haigla -Jämejala
143518 LH20Valga ESTA 4 08.06.2021 9:00-17:30 Zoom
215372 STS20tPaide ESTA 4

23.09.2021

9:00-17:30 Järvamaa Raamatukogus või veebisilla kaudu
215372 STS20tTartu ESTA 4

23.09.2021

  1.  
9:00-17:30 VKOK-is või veebisilla kaudu
143518 LH20tKambja ESTA 4 09.08.2021

9:00-17:30

Reola Kultuurimaja  või vajadusel veebisilla kaudu
143518 LH20tVinni ESTA 4 10.08.2021 9:00-17:30 Vinni vallavalitsus või vajadusel veebisilla kaudu
143518 LH20tKohila ESTA 4 09.08.2021 9:00-17:30

Kohila Raamatukogu või vajadusel veebisilla kaudu

143518 LH20tRapla ESTA 4 11.08.2021 9:00-17:30 õppekohas Raplas
             
             

 

 

Koolieksamid 2021

Õppekava Õppekava nr Rühm Eksami korraldaja Tase Toimumise
aeg
Kellaaeg Ruum Eksami komisjon
E- kaubanduse spetsialist 216202 EKS20 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 15.06.2021 9.00- 18.00 226 ja
raamatukogu
Indrek Brifk, Kadri Vallimäe- Pähk; Hiie Tanloo; Mario Liimann
Mootorsõidukitehnik 200497 MST18 Ahko Ahtijäinen 4 11.06.2021 08.30-16.00 C229 ja
B163
Ahko Ahtijäinen, Aivo Kuld, Siim Villemson
Tisler, kutseõpe 131917 T19/2 Vidrik Ugur 4 07.06.2021 17:00-18:30 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Ahko Ahtijäinen
Puidupingioperaator 130217 PPO20 Vidrik Ugur 3 14.06.2021 09:00-12:00 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Mario Liimann
Puidutöötleja 215662 Puidutöötleja-
20_Urvaste
Vidrik Ugur 2 07.06.2021 13:30-15:00 Urvaste
Kool
Vidrik Ugur, Rainer Kaseväli, Ave Kaupmees, Evo Saar
Kokk 131719 K18 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 9.06.2021 10.00- 15.00 A122;
A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Abikokk 128017 AK18 Kadri Vallimäe- Pähk tase3 9.06.2021? 10.00- 14.00 A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Köögiabiline 208059 KA_Urvaste Kadri Vallimäe- Pähk tase 2 10.06.2021 10.00- 14.00 söögisaal Kadri Vallimäe- Pähk; Ave Kaupmees; Janika Ploom
Mootorsõidukitehnik 200497 MST18 Ahko Ahtijäinen   17.08.2021 9:00-16:00 B229 ja B163 Komisjoni esimees: Ahko Ahtijäinen Liikmed: Siim Villemson, Aivo Kuld
                 

 

Kutsekvalifikatsioonieksamid 2021 

 

 

Koolieksamid 2021

Õppekava Õppekava nr Rühm Eksami korraldaja Tase Toimumise
aeg
Kellaaeg Ruum Eksami komisjon
E- kaubanduse spetsialist 216202 EKS20 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 15.06.2021 9.00- 18.00 226 ja
raamatukogu
Indrek Brifk, Kadri Vallimäe- Pähk; Hiie Tanloo; Mario Liimann
Mootorsõidukitehnik 200497 MST18 Ahko Ahtijäinen 4 11.06.2021 08.30-16.00 C229 ja
B163
Ahko Ahtijäinen, Aivo Kuld, Siim Villemson
Tisler, kutseõpe 131917 T19/2 Vidrik Ugur 4 07.06.2021 17:00-18:30 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Ahko Ahtijäinen
Puidupingioperaator 130217 PPO20 Vidrik Ugur 3 14.06.2021 09:00-12:00 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Mario Liimann
Puidutöötleja 215662 Puidutöötleja-
20_Urvaste
Vidrik Ugur 2 07.06.2021 13:30-15:00 Urvaste
Kool
Vidrik Ugur, Rainer Kaseväli, Ave Kaupmees, Evo Saar
Kokk 131719 K18 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 9.06.2021 10.00- 15.00 A122;
A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Abikokk 128017 AK18 Kadri Vallimäe- Pähk tase3 9.06.2021? 10.00- 14.00 A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Köögiabiline 208059 KA_Urvaste Kadri Vallimäe- Pähk tase 2 10.06.2021 10.00- 14.00 söögisaal Kadri Vallimäe- Pähk; Ave Kaupmees; Janika Ploom
Mootorsõidukitehnik 200497 MST18 Ahko Ahtijäinen   17.08.2021 9:00-16:00 B229 ja B163 Komisjoni esimees: Ahko Ahtijäinen Liikmed: Siim Villemson, Aivo Kuld
                 

 

Õppekava nr

Rühm

Eksami korraldaja

Tase

Toimumise
aeg

Kellaaeg

Toimumiskoht/ruum

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

31.05.2021

10:00

C229

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

04.06.2021

9:00

B163

131917

T19/2

Eesti Mööblitootjate Liit

4

31.05.2021

9:00

Võrumaa KHK

130217

PPO20

Eesti Mööblitootjate Liit

3

10.06.2021

9:00

Tartu KHK

131719

K18

Eesti Peakokkade Ühendus

4

02.06.2021

10.00

A122;
A121;
Taru

128017

AK20

Eesti Peakokkade Ühendus

3

02.06.2021

10.00

A122;
A121;
Taru

208059 KA_ Urvaste Eesti Peakokkade Ühendus 2 02.06.2021 10.00 111

201240

VK18

Prolog

4

04.06.21

10.00

229

128037

LGE19

Prolog

5

04.06.21

10

229

151818

MA20

Eesti Ehitusettevõtet liit

4

08.06.21

 

 

136877 SH19tRakvere ESTA 4

01.06.2021

9:00-17:30 AS Rakvere Haigla
136877 SH19tPõltsamaa  ESTA 4 02.06.2021 9:00-17:30  Põltsamaa Kodu
136877 SH19tValga ESTA 4 03.06.2021 9:00-17:30 VKOK ( koolimaja terviseklass)
136877 SH19tKarksi ESTA 4 04.06.2021 9:00-17:30 Valgamaa kutseõppekeskus
215372 STS20 ESTA 4 01.06.2021 9:00-17:30 Valgamaa kutseõppekeskus
215372 STS20TEG ESTA 4

01.06.2021

9:00-17:30 Valgamaa kutseõppekeskus
215372 STS20tViljandi ESTA 4 31.05.2021 9:00-17:30 Viljandi Haigla -Jämejala
143518 LH20Valga ESTA 4 08.06.2021 9:00-17:30 Zoom
215372 STS20tPaide ESTA 4

23.09.2021

9:00-17:30 Järvamaa Raamatukogus või veebisilla kaudu
215372 STS20tTartu ESTA 4

23.09.2021

  1.  
9:00-17:30 VKOK-is või veebisilla kaudu
143518 LH20tKambja ESTA 4 09.08.2021

9:00-17:30

Reola Kultuurimaja  või vajadusel veebisilla kaudu
143518 LH20tVinni ESTA 4 10.08.2021 9:00-17:30 Vinni vallavalitsus või vajadusel veebisilla kaudu
143518 LH20tKohila ESTA 4 09.08.2021 9:00-17:30

Kohila Raamatukogu või vajadusel veebisilla kaudu

143518 LH20tRapla ESTA 4 11.08.2021 9:00-17:30 õppekohas Raplas