Suvine vastuvõtt

Eksamid


Kutsekvalifikatsioonieksamid 2021 

Kutsekvalifikatsiooni-
eksamiteperiood

Õppekava nr

Rühm

Eksami korraldaja

Tase

Toimumise
aeg

Kellaaeg

Ruum

Eksami
komisjon

31.05-06.06.2021

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

31.05.2021

10:00

C229

AKÕL

31.05-06.06.2021

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

04.06.2021

9:00

B163

AKÕL

31.05-06.06.2021

131917

T19/2

Eesti Mööblitootjate Liit

4

31.05.2021

9:00

Võrumaa KHK

EMTL

07.06-13-06.2021

130217

PPO20

Eesti Mööblitootjate Liit

3

10.06.2021

9:00

Tartu KHK

EMTL

31.05- 4.06.2021

131719

K18

Eesti Peakokkade Ühendus

4

 

10.00

A122;
A121;
Taru

Eesti Peakokkade Ühendus

31.05- 4.06.2021

128017

AK20

Eesti Peakokkade Ühendus

3

 

10.00

A122;
A121;
Taru

Eesti Peakokkade Ühendus

31.05- 4.06.2021

201240

VK18

Prolog

4

04.06.21

10.00

229

Prolog

31.05- 4.06.2021

128037

LGE19

Prolog

5

04.06.21

10

229

Prolog

 

151818

MA20

Eesti Ehitusettevõtet liit

4

08.06.21

 

 

 

Koolieksamid 2021

Õppekava Õppekava nr Rühm Eksami korraldaja Tase Toimumise
aeg
Kellaaeg Ruum Eksami komisjon
E- kaubanduse spetsialist 216202 EKS20 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 15.06.2021 9.00- 18.00 226 ja
raamatukogu
Indrek Brifk, Kadri Vallimäe- Pähk; Hiie Tanloo; Mario Liimann
Mootorsõidukitehnik 200497 MST18 Ahko Ahtijäinen 4 11.06.2021 08.30-16.00 C229 ja
B163
Ahko Ahtijäinen, Aivo Kuld, Siim Villemson
Tisler, kutseõpe 131917 T19/2 Vidrik Ugur 4 08.06.2021 15:40-17:30 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Ahko Ahtijäinen
Puidupingioperaator 130217 PPO20 Vidrik Ugur 3 14.06.2021 09:00-12:00 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Reelika Liivak
Puidutöötleja 215662 Puidutöötleja-
20_Urvaste
Vidrik Ugur 2 07.06.2021 13:30-15:00 Urvaste
Kool
Vidrik Ugur, Rainer Kaseväli, Ave Kaupmees, Evo Saar
Kokk 131719 K18 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 9.06.2021 10.00- 15.00 A122;
A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Abikokk 128017 AK18 Kadri Vallimäe- Pähk tase3 9.06.2021? 10.00- 14.00 A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Köögiabiline 208059 KA_Urvaste Kadri Vallimäe- Pähk tase 2 10.06.2021 10.00- 14.00 A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Ave Kaupmees; Janika Ploom

 

Kutsekvalifikatsioonieksamid 2021 

Koolieksamid 2021

Õppekava Õppekava nr Rühm Eksami korraldaja Tase Toimumise
aeg
Kellaaeg Ruum Eksami komisjon
E- kaubanduse spetsialist 216202 EKS20 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 15.06.2021 9.00- 18.00 226 ja
raamatukogu
Indrek Brifk, Kadri Vallimäe- Pähk; Hiie Tanloo; Mario Liimann
Mootorsõidukitehnik 200497 MST18 Ahko Ahtijäinen 4 11.06.2021 08.30-16.00 C229 ja
B163
Ahko Ahtijäinen, Aivo Kuld, Siim Villemson
Tisler, kutseõpe 131917 T19/2 Vidrik Ugur 4 08.06.2021 15:40-17:30 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Ahko Ahtijäinen
Puidupingioperaator 130217 PPO20 Vidrik Ugur 3 14.06.2021 09:00-12:00 C151 Vidrik Ugur, Aivo Vaiksoo, Reelika Liivak
Puidutöötleja 215662 Puidutöötleja-
20_Urvaste
Vidrik Ugur 2 07.06.2021 13:30-15:00 Urvaste
Kool
Vidrik Ugur, Rainer Kaseväli, Ave Kaupmees, Evo Saar
Kokk 131719 K18 Kadri Vallimäe- Pähk tase 4 9.06.2021 10.00- 15.00 A122;
A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Abikokk 128017 AK18 Kadri Vallimäe- Pähk tase3 9.06.2021? 10.00- 14.00 A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Erko Ruukel; Reelika Liivak
Köögiabiline 208059 KA_Urvaste Kadri Vallimäe- Pähk tase 2 10.06.2021 10.00- 14.00 A121;
Taru
Kadri Vallimäe- Pähk; Ave Kaupmees; Janika Ploom

 

Kutsekvalifikatsiooni-
eksamiteperiood

Õppekava nr

Rühm

Eksami korraldaja

Tase

Toimumise
aeg

Kellaaeg

Ruum

Eksami
komisjon

31.05-06.06.2021

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

31.05.2021

10:00

C229

AKÕL

31.05-06.06.2021

200497

MST18

Autokutseõppe liit

4

04.06.2021

9:00

B163

AKÕL

31.05-06.06.2021

131917

T19/2

Eesti Mööblitootjate Liit

4

31.05.2021

9:00

Võrumaa KHK

EMTL

07.06-13-06.2021

130217

PPO20

Eesti Mööblitootjate Liit

3

10.06.2021

9:00

Tartu KHK

EMTL

31.05- 4.06.2021

131719

K18

Eesti Peakokkade Ühendus

4

 

10.00

A122;
A121;
Taru

Eesti Peakokkade Ühendus

31.05- 4.06.2021

128017

AK20

Eesti Peakokkade Ühendus

3

 

10.00

A122;
A121;
Taru

Eesti Peakokkade Ühendus

31.05- 4.06.2021

201240

VK18

Prolog

4

04.06.21

10.00

229

Prolog

31.05- 4.06.2021

128037

LGE19

Prolog

5

04.06.21

10

229

Prolog

 

151818

MA20

Eesti Ehitusettevõtet liit

4

08.06.21