Valgamaa Kutseõppekeskus

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kontakt isikud Haridus- ja Teadusministeeriumis Esmaabi Koolinõukogu Üldosakond Haldusosakond Õppeosakond Töökeskkonnanõukogu Korruptsiooni ennetus

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Hiie Taniloo

Arendusjuht
+372 5348 7072
hiie.taniloo@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Margus Ojaots

Direktor
+372 5093 546
margus.ojaots@vkok.ee

Ruum: 

A 136

Koolinõukogu liige

Kontakt isikud Haridus- ja Teadusministeeriumis (3)

Ülle Laas

Peaekspert
+372 735 4020
+372 513 2842
ulle.laas@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

HTM
+372 7350 222
hm@hm.ee


Hille Voolaid

Nõunik
Hille.Voolaid@hm.ee

Esmaabi (1)

Kaja Vainula

Meditsiiniõde
kaja.vainula@vkok.ee

Ruum: 

A 209

Koolinõukogu (11)

Margus Ojaots

Direktor
+372 5093 546
margus.ojaots@vkok.ee

Ruum: 

A 136

Koolinõukogu liige


Hiie Taniloo

Arendusjuht
+372 5348 7072
hiie.taniloo@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Ivita Ersto

Kantseleijuhataja
+372 766 8575
ivita.ersto@vkok.ee

Ruum: 

A 137


Ahko Ahtijäinen

Juhtõpetaja
+372 5629 1882
ahko.ahtijainen@vkok.ee

Ruum: 

A 203


Vidrik Ugur

Juhtõpetaja
vidrik.ugur@vkok.ee


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5699 8381
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

B 225

Töökeskkonnanõukogu liige


Veiko Ardel

Juhtõpetaja
veiko.ardel@vkok.ee


Sille Allik

Õpetaja
sille.allik@vkok.ee


Katrin Värv

Juhtõpetaja
katrin.varv@vkok.ee

Vastuvõtuaeg:

tööleping ajutiselt peatatud

Fredy Lumi

Juhtõpetaja
+372 5048 562
fredy.lumi@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Üldosakond (5)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Ivita Ersto

Kantseleijuhataja
+372 766 8575
ivita.ersto@vkok.ee

Ruum: 

A 137


Hiie Taniloo

Arendusjuht
+372 5348 7072
hiie.taniloo@vkok.ee

Ruum: 

A 139

Koolinõukogu liige


Meelis Veemees

IT spetsialist
meelis.veemees@vkok.ee

Ruum: 

A 143


Laura Gredzens

Projektijuht
+372 5331 5233
laura.gredzens@vkok.ee

Haldusosakond (7)

Anita Oja

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
anita.oja@vkok.ee

Ruum: 

103


Kersti Bagirov

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
kersti.bagirov@vkok.ee

Ruum: 

103


Kersti Säde

Õpilaskodu vanemadministraator
+372 767 0137
+372 5662 3060
kersti.sade@vkok.ee

Ruum: 

103


Carmen Poola

Õpilaskodu administraator
+372 767 0137
carmen.poola@vkok.ee

Ruum: 

103


Margit Salme

Puhastusteenindaja
margit.salme@vkok.ee

Ruum: 

C 241


Maire Krönström

Puhastusteenindaja
maire.kronstrom@vkok.ee


Külli Rebane

Puhastusteenindaja
kulli.rebane@vkok.ee

Ruum: 

C 241

Õppeosakond (32)

Ahko Ahtijäinen

Juhtõpetaja
+372 5629 1882
ahko.ahtijainen@vkok.ee

Ruum: 

A 203


Airi Poola

Õppetöö logistik
+372 5648 3276
airi.poola@vkok.ee

Ruum: 

A 140


Aivo Kuld

Õpetaja
+372 5685 5512
aivo.kuld@vkok.ee

Ruum: 

B 163

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Aivo Lind

Õpetaja
aivo.lind@vkok.ee


Aivo Vaiksoo

Õpetaja
aivo.vaiksoo@vkok.ee


Anti Nukk

Õpetaja
anti.nukk@vkok.ee

Ruum: 

B 218


Ave Kaupmees

Õpetaja
ave.kaupmees@vkok.ee

Ruum: 

A 221


Erko Ruukel

Õpetaja/peakokk
erko.ruukel@vkok.ee


Ester Siirak

Õpetaja
+372 56674288
ester.siirak@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Eva Tšepurko

Haridustehnoloog
eva.tsepurko@vkok.ee

Ruum: 

A 143


Evo Saar

Õpetaja
evo.saar@vkok.ee

Ruum: 

A 221


Fredy Lumi

Juhtõpetaja
+372 5048 562
fredy.lumi@vkok.ee

Ruum: 

A 139


Janika Ploom

Õpetaja/sotsiaalpedagoog
+372 5621 8762
janika.ploom@vkok.ee

Ruum: 

A 202


Jelena Burkova

Õpetaja
jelena.burkova@vkok.ee


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5699 8381
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

B 225

Töökeskkonnanõukogu liige


Kaidi Loos

Õpetaja
+372 5690 8616
kaidi.loos@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Katrin Värv

Juhtõpetaja
katrin.varv@vkok.ee

Vastuvõtuaeg:

tööleping ajutiselt peatatud

Kärt Kuvvas-Mekk

Õppekorraldusspetsialist
+372 5620 5287
kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Mario Liimann

Õpetaja
mario.liimann@vkok.ee

Ruum: 

A 139


Maris Rõõm

Õpetaja
maris.room@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Marje Kaas

Müüja-klienditeenindaja
marje.kaas@vkok.ee


Palmi Lahe

Õpetaja
palmi.lahe@vkok.ee


Ranert Lindt

Õpetaja
ranert.lindt@vkok.ee


Siim Villemson

Õpetaja
siim.villemson@vkok.ee

Ruum: 

A 205


Sille Allik

Õpetaja
sille.allik@vkok.ee


Sirli Peterson

Õpetaja
sirli.peterson@vkok.ee


Tiia Peebo

Õpetaja
tiia.peebo@vkok.ee

Ruum: 

B 227


Tiina Oago

Kokk
tiina.oago@vkok.ee


Veiko Ardel

Juhtõpetaja
veiko.ardel@vkok.ee


Vidrik Ugur

Juhtõpetaja
vidrik.ugur@vkok.ee


Üllar Kadai

Õpetaja/raamatukogu spetsialist
+372 766 8576
ullar.kadai@vkok.ee


Airi Johanson

Õppesekretär
airi.johanson@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Töökeskkonnanõukogu (4)

Maarja Adamson

Kulujuht
+372 5348 8499
maarja.adamson@vkok.ee

Ruum: 

A 138

Koolinõukogu liige

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Kärt Kuvvas-Mekk

Õppekorraldusspetsialist
+372 5620 5287
kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

Ruum: 

A 141

Töökeskkonnanõukogu liige (tööandja esindaja)


Aivo Kuld

Õpetaja
+372 5685 5512
aivo.kuld@vkok.ee

Ruum: 

B 163

Töökeskkonnanõukogu liige (töötajate esindaja)


Kadri Vallimäe-Pähk

Juhtõpetaja
+372 5699 8381
kadri.vallimae-pahk@vkok.ee

Ruum: 

B 225

Töökeskkonnanõukogu liige

Korruptsiooni ennetus (1)

Hille Voolaid

Nõunik
Hille.Voolaid@hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Valgamaa Kutseõppekeskus

Üldinfo